„Adform“ Plėtra Kaune: Naujos Patalpos, Nauji Projektai

Main content

„Adform“ Plėtra Kaune: Naujos Patalpos, Nauji Projektai

Pradėjusi veiklą Kaune 2013 metų viduryje ir šiame padalinyje turinti daugiau nei 50 darbuotojų, įmonė „Adform“ ir toliau sėkmingai plečiasi. Numatoma, kad darbuotojų skaičius augs iki 150. Staigus darbuotojų skaičiaus kitimas lemia sprendimą kraustytis į naujas patalpas, esančias pačioje Kauno širdyje. Įmonė ketina ne tik padidinti darbuotojų skaičių, bet ir praplėsti savo bendradarbiavimą su Kauno bendruomene.

 

 

„Adform“ Kaune savo veiklą pradėjo nuo mažos komandos, o jai tobulėjant  – nuolat plėtėsi. Šiuo metu padalinyje dirba Java, Scala, .Net, JS, Hadoop, HP Vertica ir kitų technologijų specialistai. Investicija atsipirko ir numatoma, kad artimiausiu metu „adformiečių“ Kaune padaugės net tris kartus.

 

Siekiant savo darbuotojams užtikrinti geriausias darbo sąlygas, buvo nuspręsta Kauno padalinį perkelti į naują biurą, kurio atidarymas planuojamas šių metų lapkričio viduryje. Naujasis „Adform“ biuras įsikurs istorinėje Kauno vietoje – buvusiame Ryšių istorijos muziejuje, prie pat Kauno Rotušės.

 

Konsultuojantis su profesionalia „A2SM” architektų komanda, bus ne tik sukurta patogi bei aukščiausius kokybės standartus atitinkanti darbo erdvė, bet išlaikomos ir autentiškos pastato savybės, laikantis visų istoriniams pastatams taikomų paveldosaugos reikalavimų. Naujame biure bus suprojektuota 150 darbo vietų, erdvi ir funkcionali laisvalaikio zona, vėliau vidiniame kiemelyje planuojama įkurti jaukią darbo ir poilsio zoną. Ryšių istorijos kiemelis tarp kauniečių ir miesto svečių garsėja kaip neeilinę atmosferą koncertams sukurianti vieta, tad „Adform“ neabejotinai svarstys galimybę ateityje pasidalinti šia erdve su koncertų ar kitų kultūrinių renginių organizatoriais.

 

Atidarymo vakaro metu į naująjį „Adform“ Kauno biurą bus pakviesti IT sritimi besidomintys žmonės, kurie turės galimybę ne tik apsižvalgyti po ką tik renovuotą ir įrengtą biurą, bet ir išgirsti kviestinių svečių pranešimus, pasimėgauti autentiško pastato atmosfera ir pabendrauti su kitais renginio dalyviais. Atidarymo organizatoriai užtikrina, jog vakaro metu netrūks pramogų ir staigmenų visiems.

 

„Adform“ ne kartą buvo nominuota geriausiu darbdaviu Lietuvoje ir yra žinoma kaip bendrovė, labai daug dėmesio skirianti darbuotojų įsitraukimui ir išskirtinės kultūros kūrimui. Kaune įmonė į savo komandas jau ne kartą kvietė ir patirtimi dalinosi su kitais IT specialistais, organizuodami atvirų durų dienas, pasakodami apie darbo principus ir iššūkius, su kuriais susiduria savo darbe, kartu išklausydami kitų profesionalų idėjų. Tokie IT specialistų apsilankymai planuojami ir ateityje, ir tai ne vieninteliai planai ateičiai.

 

„Adform“ ketina dar aktyviau įsitraukti į IT bendruomenės veiklas Kaune. Planuojama ir toliau bendradarbiauti su Kaunas JS ir Kaunas JUG bendruomenėmis, taip pat ir su KTU universitetu, įtraukiant universitetą ir IT srities studentus į organizuojamas veiklas. Rudenį ruošiamasi surengti IT lygos protmūšį, kuriame komandos kausis ir dėl stipriausios komandos vardo, ir dėl vertingų prizų. „Adform“ naujosiose patalpose organizuos IT pranešimų serijas, kurių metu profesionalai dalinsis savo sukauptomis žiniomis ir gerosiomis praktikomis. Planuojama ir kitų renginių, kurių detales „Adform“ įmonės atstovai tikina pranešiantys jau po naujo biuro atidarymo. 

 

Neapsiribodami vien IT bendruomene, „Adform“ Kaune žada įsitraukti ir į organizuojamus miesto renginius, taip pat inovatyviais projektais gražinti miesto aplinką.

 

Skaitmeninės reklamos programinę įrangą kurianti įmonė „Adform“, veikianti nuo 2002-ųjų, yra įsteigusi biurus 18-oje šalių, kuriuose yra per 750 darbuotojų. Daugumą jų – daugiau nei 450 – dirba Lietuvoje, kur „Adform“ veiklą pradėjo 2006 m.

 

Link to original source.

Comments

comments powered by Disqus